پرسش و پاسخ

0
با سلام.من یه ساختمان 4 طبقه با بادبند واگرا در ایتبس دارم که در قسمت خروجی طراحی تیر مربوز به بادبند پیغام rotation is too high نمایش داده میشود. بالا بردن نمره پروفیل هم تاثیری نداشت. این تیر دارای طول 4.3 متر بوده و بارگیر از سقف نمی باشد. فایل ایتبسی را در پیوست قرار دادم. ایتنبس 2015 ورژن1 هست.
**تشکر ها**

**پاسخ پذیرفته شده**

**یکشنبه**, **فوریه** 28 2016, 04:08 PM - #??COM_EASYDISCUSS_POST_PERMALINK??
1
عسگری نوشت:

با سلام.من یه ساختمان 4 طبقه با بادبند واگرا در ایتبس دارم که در قسمت خروجی طراحی تیر مربوز به بادبند پیغام rotation is too high نمایش داده میشود. بالا بردن نمره پروفیل هم تاثیری نداشت. این تیر دارای طول 4.3 متر بوده و بارگیر از سقف نمی باشد. فایل ایتبسی را در پیوست قرار دادم. ایتنبس 2015 ورژن1 هست.

با سلام جناب مهندس عسکری عزیز و گرامی

متاسفانه فایل به عنوان پیوست مشاهده نگردید ولی چند نکته ضروری است که به خاطر داشته باشیم

همیشه راستی آزمایی نتایج نرم افزار ETABS و بخصوص ورژن های 2013 و 2015 مورد بحث جامعه مهندسی بوده و این سوالات در رابطه با سوال شما مطرح می شود

1- ایا جنابعالی فایل خود را با ورژن 9.7.4 و 2015.2 هم انالیز کرده اید یا خیر؟ و اگر آنالیز کرده اید نتایج به چه صورت بوده است؟

2- الزاما انتقال بار ثقلی در چنین تیرهایی به نام تیر پیوند کنترل کننده نمی باشد و بار منتقل شده از نیروی مهاربند نقش اصلی را بازی میکند که پیشنهاد میشود از ترکیب مهاربند inverted استفاده گردد تا مشکل در مقاومت تیر کمتر مشکل ساز شود

3- بنظر میرسد مشکل جنابعالی کنترل بند 10-3-12-5 مبحث دهم ویرایش 92 باشد که ایراد به چرخش زیاد تیر پیوند گرفته شده است که کاهش طول تیر پیوند میتواند موثر باشد

به هر حال با پیوست فایل خود بهتر می توان اظهار نظر کرد

با سپاس
**پاسخ به درستی کمینه شد** **نمایش**
**پاسخ ها** (0)
  • **هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است**
**پاسخ شما**

اشتراک ايميلي در فيد سيويلرن

برای اطلاع از آخرین محتوای سیویلرن در ایمیل خود ؛ ایمیل آدرس خود را در کادر زیر وارد نمائید.

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Subscribe in a reader

راه های ارتباطی با ما

ایمیل آدرس :

Info@Civilearn.com

Civilearn@gmail.com

تلفن : 

+98 912 88 76 100

مدیریت (اتیلا امینی) :

Atila.Amini1977@Gmail.Com

درباره ما

گروه آموزشی-مهندسی سیویلرن از سال 1387 با وب سایت عمرانکده آغاز کرده و تا به امروز همچنان ؛ کار خود را با نیت خدمت رسانی صادقانه و خدمات رایگان به مخاطبان و همراهانش ؛ در بستر مجازی نت دنبال کرده است.

logo-samandehi

گروه و کانال ما در تلگرام

• گروه تخصصي سیویلرن  ؛ بحث و گفتگو پيرامون طراحی و محاسبات ساختمان
  • کانال سیویلرن ؛ انتشار محتواي وبسايت و درج برنامه هاي آموزشي اعم از ورکشاپها و وبينارهاي مهندسي

@Civilearn 

• ارسال درخواست عضویت در گروه تلگرام :
  • +98 912 88 76 100
  • @Atila_Amini

**میزکار رفع اشکال جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات پروفایل**

**حافظه استفاده شده**

**پرس وجوها از پایگاه داده ها**

**خطا ها در فایل زبان**

**فایل های زبان بارگذاری شده**

**کلمات ترجمه نشده**